Reklamos pirkimas

Derybos su žiniasklaida

Reklamą įmonė gali organizuoti savo jėgomis, taip pat pasinaudodama reklamos agentūrų, kūrybinių įmonių paslaugomis. Taip pat – derindama abu šiuos būdus. Paprastai net ir reklamos skyrius turinčios didesnės įmonės pačios neatlieka visų darbų, o naudojasi reklamos paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymais.

Viena iš priežasčių – reklamos agentūros darbuotojų žinios ir patirtis reklamuojant įvairias prekes.

Kita – daug mažesnė reklamos kaina negu oficialiuose žiniasklaidos priemonių kainininkuose. Mat reklamos agentūra klientui teikia nuolaidas, kurias gauna iš žiniasklaidos.

Be to, reklamos agentūra tampa tarpininku tarp įmonės ir žiniasklaidos, t.y. palaiko ryšius su laikraščių bei žurnalų redakcijomis, radijo ir televizijos reklamos skyriais bei perduoda jiems reklamines žinutes. Sudarydamos sutartis su žiniasklaida jos tampa žiniasklaidos priemonių verslo partneriais, teikiančiais joms užsakovų. Todėl reklamos agentūroms taikomos nuolaidos.

Mūsų reklamos agentūra teikia daugelį paslaugų – pagal Jūsų pageidavimus:

– Sudarysime Jūsų pageidaujamo periodo reklamos planą.

– Administruosime reklamos kampaniją, kontroliuosime jos vykdymą, pateiksime apie tai ataskaitą.

– Parengsime reklamos medžiagą (sukursime reklamos tekstą, užsakysime darbus dizaino agentūroms bei kitiems reklamos gamintojams, kontroliuosime jų eigą bei kokybę).

– Atstovausime jūsų įmonei derybose su žiniasklaida ir kitais reklamos skleidėjais bei pasiūlysime palankiausias reklamos kainas.

–Parengsime pardavimo skatinimo projektus.

Susisiekime